☝📖İbrahimi ﷺ Muhammedi ﷺ Hanif İslam📖☝﷽𐰃𐰠𐰯☝📖المحمدية☝Muhammediyye📖☝𐰃𐰠𐰯༺الله أكبر ༻

☝المحمدية☝الاامام سيد محمد هاشمي الموسوي 📖 علي الكتاب و السنة☝

Online Arapça Dersleri Video İzle,Arapça Sarf,Arapça Nahiv Video,Arapça Dilbilgisi Video,Online Arapça dilbilgisi Dersleri,islami ilimler,Kuran tefsiri video izle,islami dini sohbet izle,İslami sorular cevaplar,Muhammediyiz-Arapça Dersleri Temel İslami İlimler-Arapça Dersleri,Online Arapça Dersleri Video,İslami ilimler Video Dersleri,

📖☝ المحمدية علي الكتاب و السنة☝📖 Arapça Dersleri☝İslami Sohbetler☝İslami İlimler☝Manevi Rehberlik☝Muhammediyye


📖☝ المحمدية علي الكتاب و السنة☝📖-Ana Sayfa 
İçerik Hakkında:

اعوذ بالله من الشيطان الرجيم

 بسم الله الرحمان الرحيم

 الحمد لله رب العالمين وحده لا شريك له و محمد رسول الله لا رسول و لا نبي بعده و الصلاة و السلام علي آله واهل بيته و اصحابه و امته اجمعين

Allaha hamd efendimiz,rehberimiz,önderimiz ve örneğimiz Hz Muhammed Mustafa aleyhi efzalussalati vesselama,aline,temiz ehli beytine,davası uğruna savaşan ashabına ve yolunda yürüyen ümmetine sonsuz salat ve selam olsun.
Sitemizde yeralan çalışmalarımız;başta yüce kitabımız Kur'anı Kerim olmak üzere,temel İslami kaynakların anlaşılmasına yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır.Bu çalışmalarda bizlerden ilgisini,yardım ve desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden ve cümle müslümanlardan. Allah razı olsun.
 İçindekiler:

  • Tağut
  • Tevhid
  • Tefsir
  • Hadis
  • Menhec
  • İlim
  • ☝المحمية☝

Videoların Konusu:David Icke,Zakaria Stitchin gibi yazarlara İlluminati yani uzaylı ve insan melezi ırklar,yarı vampir,yılan,ejderha,örümcek vs soylardan oluşan topluluk ve onların kurduğu masonic,illumnatik yapılar,firavun ve nemrud soyları,asiatik reptilyan soyları onların şeytan,ifrit,cin taifesiyle ilişkileri,insanlar,siyaset,devletler,sivil toplum,sosyal,medya,teknoloji,silah,ilaç,terör,mafya,özellikle siyaset yapılarıyla illuminatik bağlantıları,insanlar ve devletlere,ırklara sızmaları...İnsanlara 1-telepati 2-Hipnoz 3-Büyü ile musallat olMa!,ları,İLLUMİNATİ EN TEHLİKELİ TERÖR ÖRGÜTÜDÜR! KUR'AN PEYGAMBERLER VE ÜMMETLERİNİN BUNLARLA MÜCADELESİNİ ANLATIR!işte Kur'anın tağut dediği Firavun,haman,nemrut vs kimseler bunlardandır!...Ayette:Esteizü billah,bismillah; Andolsun ki biz her ümmet arasında: “Allah’a ibadet/kulluk edin ve tağuttan kaçının.” (diye tebliğ etmesi için) resûl göndermişizdir. Allah içlerinden kimisine hidayet bahşetti, kimisine ise sapıklık hak oldu. Yeryüzünde gezip dolaşın ve yalanlayanların akıbetinin nasıl olduğuna bir bakın.(16/Nahl 36)

𐰃𐰠𐰯 S.Muhammed Kayaalp El-Haşimi (Musevi) Ks  

الاامام سيد محمد هاشمي الموسوي

Arapça Dersleri-İslami Sohbetler-Tevhid-Tefsir-Hadis-Fıkıh-Fetvalar-İrşadlarHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.